Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kto zajmuje się organizacją konferencji?

Kto zajmuje się organizacją konferencji?

Hej, organizuję galę, która ma w domyśle wszystkich zachwycić. Możecie podsunąć jakieś sprawdzone pomysły lub usługi firm?

Hinterrr

Posty: 17

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, bowiem moja firma przestała przynosić pożądane zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

Nauken56

Posty: 13

 
Witam. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się wiele pytań, na które znam już odpowiedzi.

codePerformance

Posty: 28

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile powinno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

hidstrash

Posty: 25

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie wymagają, jeśli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a aktualnie raduję się dziesiątkami firm, które zgłaszają się do mnie same.

Sysek56

Posty: 25

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, gdyż zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania dzisiejszych zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, gdyż nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Hihotek

Posty: 23

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie poprzez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

kuBawodzu

Posty: 27

 
Cześć. W sieci możemy spotkać się z ofertami niesłychanie mnóstwo firmy, choć muszę przyznać, iż moją spostrzeżenie zwróciła http://www.artagencja.pl. Ich oferta sprawdziła się w moim wypadku, a oprócz tego nie okazała się tak kosztowna, jak pierwotnie zakładałem. Mogę śmiało wypowiadać się w samych superlatywach.

Kizami90

Posty: 22

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

pzkpv

Posty: 14

 
Witam. Zostałam przesunięta do innego działu firmy, który zajmował się organizacją imprez plenerowych i byłam w szoku, o ilu sprawach nie miałam świadomości, a owe trzeba załatwić.

Wiele pomogło mi we wszystkim to forum!

AliMER

Posty: 20