Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Siemka! Chcę się wybrać z ekipą na bilard w przyszły weekend i szukam dobrego lokalu, gdzie mają dobre warunki do gry. Zależy mi zwłaszcza na jakoś stołów i sprzętu, bo ostatnie miejsce w którym byliśmy to jakaś porażka. Stoły zorane, kije krzywe...dramat.

Posty: 15

 
My to ze znajomymi kiedyś mieliśmy zajawką na bilard, a ostatnio to się częściej spotykamy na partyjkę pokera. To jest dopiero zabawa – adrenalinka na wysokim poziomie, wciąga strasznie.

wakacje200

Posty: 12

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

muzycznyG

Posty: 11

 
Ciekawym miejscem na klubowej mapie Warszawy jest house of pool. Ostatnio mnie znajomi tu zabrali i było mega! Klimat profesjonalnego klubu bilardowego, można się było poczuć jak zawodowiec, choć umiejętności jeszcze nie te ;) Zdjęcia lokalu są na stronie houseofpool.pl i na ich FB.

pawel253

Posty: 12

 
Nie orientuję się w takich miejscach za bardzo. Ogólnie raczej nie prowadzę ostatnio nocnego życia za bardzo. Żona, dzieci, nie ma już powoli czasu dla znajomych i w ogóle życia towarzyskiego ;/

Kwatuszek

Posty: 24

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

ktośśś3

Posty: 18