Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pokazy akrobatyczne

Pokazy akrobatyczne

Witam, co polecacie jeśli chodzi o imprezy firmowe? Z jaką agencją najlepiej się skontaktować. Mam zamiar zrobić dopiero pierwszą taką imprezę, dlatego pytam, albowiem brak mi doświadczenia:)

Jajcar4

Posty: 10

 
Bardzo bardzo dobrze to wygląda i słowo daję, że w najbliższym czasie sama skorzystam z takiej okazji. Bardzo fajnie, że ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego skorzystać w ramach imprez firmowych.

arko1916

Posty: 24

 
Osobiście cudownie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju zabawa firmowa, którą niesłychanie miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, iż można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, iż będzie podobać się pokaz akrobatów.

gregcie@

Posty: 18

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla swojej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

namok

Posty: 14

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

aplay99

Posty: 12

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bo akurat byłam na takiej imprezie, sama bardzo dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

czesłaaaw

Posty: 13

 
Szukałem od dawna jakiejś agencji, która zajmuje się organizacją imprez dla firm. Odszukałem tą i skorzystaliśmy z oferty pokazów scenicznych artystki, jaką nie tylko należałoby, ale trzeba polecać. U nas wyszło to rzeczywiście ekstra i z tego co wiem, to wszystkie imprezy z Jej udziałem są wyborne i się podobają.

Klarka45

Posty: 20

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to faktycznie dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak słynna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, iż tego rodzaju imprez ma za sobą już niezmiernie wiele, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Mix-Reklam

Posty: 29