Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fancy, jak śpiewa ?

Fancy, jak śpiewa ?

Podobno można skontaktować się z impresariatem Fancy, który załatwia koncerty u nas w kraju. Jak znacie kontakt, to podajcie. Z góry bardzo dzięki.

yetisize

Posty: 14

 
Też uważam, że Fancy należy się szacunek, tym bardziej, że nadal dalej koncertuje i nie unika koncertów w Polsce. Czekam, aż ukaże się info o koncercie u nas. Na pewno pojadę. Pozdrawiam.

ero88

Posty: 12

 
Wiadomo, że Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego przez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dziś nie żałuję, że znam jego cały dorobek.

dof77

Posty: 15

 
Bardzo tęsknię za starymi czasami, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dziś się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

pawel253

Posty: 23

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, że ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do których często wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

piehoot

Posty: 20

 
Ten gość zasługuje na spore słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma sporo swoich fanów.

Kwatuszek

Posty: 24

 
Tutaj jest strona, na jakiej można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

Bączeak

Posty: 18

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, iż ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do których częstokroć wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

Nwcrw09

Posty: 12

 
Och ten kochany Fancy. Tyle się o nim mówiło kiedyś i słuchało jego muzyki. Na koncercie nigdy nie byłem. Natomiast wiem, iż w Polsce bywał dość wielokrotnie. Pamiętam wszystkie jego przeboje, kiedyś można powiedzieć, ze byłem jego fanem. Później wszystko poszło w zapomnienie. No cóż, jak będzie okazja, to może wybiorę się na jego koncert. Pozdrawiam wszystkich.

jano0244

Posty: 29