Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

DJ Bobo, gdzie ?

DJ Bobo, gdzie ?

Witam.

Czy ktoś z Was wie kiedy będzie grał u nas koncert DJ Bobo. Aż wstyd się przyznać, że nigdy nie byłam na jego koncercie, ale zawsze jakoś tak wychodziło.

Wawrzyn67

Posty: 14

 
DJ Bobo był u nas bardzo dużo razy. Ja byłam na jego dwóch koncertach, ale nie wiem, czy rzeczywiście były tak spektakularne. Może nas ominął z takim show, jakie robi w innych krajach. Choć słyszałam, ze ma o nas samo dobre zdanie. Wszędzie piszą, co chcą. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pa.

sooya

Posty: 23

 
Nigdy nie zapomnę tych koncertów DJ Bobo, które oglądało się kiedyś w telewizji. Nie miałam nigdy możliwości wyjechać na żaden z nich, ale teraz gdy będzie w Polsce, z pewnością się skuszę. Pozdrawiam wszystkich.

morssssik

Posty: 18

 
Oj jakby tak miało, być, że będzie koncert DJ Bobo u nas w kraju, to szybko piszcie. Niesłychanie mi zależy, żeby go zobaczyć po latach. Raz byłam na koncercie i było po prostu ekstra. Można by się wrócić wspomnieniami.

Kaazz

Posty: 23

 
Tu jest szansa odnalezienia informacji na temat koncertów DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl.

Jak bilety są dostępne na koncert u nas w Polsce to właśnie tu można je bez problemu nabyć online. Osobiście kocham się w jego występach, byłam na dwóch i wiem, iż jest należałoby w nich uczestniczyć.

apepsi1983

Posty: 10

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, która była na jego ostatnim koncercie, ale nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

Kitas

Posty: 18