Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Imprezy muzyczne nad morzem

Imprezy muzyczne nad morzem

Dochodzą mnie słuchy, że we wrześniu ma być zorganizowany festiwal muzyki alternatywnej w klubie B90 na terenie Stoczni Gdańskiej. Myślicie, że to dobry pomysł, coby się tam wybrać? Po ile bilety?

Fifej23

Posty: 21

 
Byłem chyba dwa lata temu na Soundrive i miło wspominam. Dużo, dobrej alternatywy, tanie bilety, sprawna organizacja – tak to zapamiętałem ;-)

Zydek

Posty: 17

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

szulmar

Posty: 26

 
Mam nadzieję, że uda się wziąć wolne i pojadę na Soundrive do Gdańska w tym roku. Impreza zapowiada się przednio. Są to 3 dni alternatywnego grania w najlepszym wydaniu;> Dodatkowym atutem jest miejsce koncertów, czyli klub B90 słynący z najlepszego nagłośnienia w PL ;> Oj będzie dobrze!! ;D Polecam ich fejsa – www.facebook.com/SoundriveFest?ref=hl, można sprawdzić sobie line-up.

tadekw7

Posty: 13

 
Ja to bym nawet pochodził na jakieś koncerty, ale bilety są w większości przypadków za drogie jak na mój gust. Ostatnio u mnie w mieście występowała Steczkowska to bilet kosztował 5 dyszek...to jest jakieś 20 piw...:D

dof77

Posty: 31

 
Mój brat się jara muzyką alternatywną więc on pewnie by wiedział jakie koncerty polecić. Ja to raczej wolę dobry pop, coś co wpada w ucho, bo ta alternatywa to często dość toporna jest w odbiorze jak dla mnie. ;P

Yuri20

Posty: 21

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

irek1981

Posty: 23