Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Francesco Napoli, jak gra ?

Francesco Napoli, jak gra ?

Hej.

Wie ktoś z Was kiedy będzie grał u nas Francesco Napoli, koncert ma być jakoś na andrzejki. Jak wiecie, gdzie można dostać bilety, napiszcie.

Dziękuję.

kerad17

Posty: 10

 
Proponuję kupić bilety na wielkie wydarzenie z Francesco Napoli, będzie miał koncert u nas listopadzie. Znalazłam stronę, na której można je bilety http://www.francesconapoli.pl. Ja już mam, nie zwlekajcie.

dof77

Posty: 15

 
Nie ma to jak znaleźć się na koncercie kochanych legend muzycznych. W tym roku, w listopadzie Francesco Napoli będzie w Polsce. Jak nie macie jeszcze biletów, to się pośpieszcie, bo schodzą jak świeże bułeczki.

mokwas

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to niezwykle się cieszę, iż do ans przyjedzie. Nabyłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę wykonać jej prezent. Myślę, iż niezwykle się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

TomekK

Posty: 19

 
W Polsce będzie śpiewała włoska gwiazda lat 80tych i 90 tych Francesco Napoli. Koncert odbędzie się na andrzejki w listopadzie. Szkoda, iż trzeba tyle czekać.

Jacek1812

Posty: 29

 
Na andrzejki będzie u nas gorąco od gwiazd lat 80-tych i 90-tych. Na pewno będzie Francesco Napoli. Nie mogę się doczekać. Uwielbiam go na scenie, daje porządne show.

Eden66

Posty: 20