Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Atrakcje w Warszawie, sprawdzona firma ?

Atrakcje w Warszawie, sprawdzona firma ?

Jeżeli znacie jakąś dobrą ofertę atrakcji w Zegrzu dla firm, chodzi o wyjazdy integracyjne, to bardzo dziękuję za podpowiedź. Mam cel coś takiego wdrożyć u siebie w firmie. Może jakieś wrażenia?

aliobiom

Posty: 4

 
To super atrakcje Zegrze http://adrenalinaclub.pl. Sami wybraliśmy dla sowich pracowników właśnie tę ofertę wyjazdu integracyjnego. Oferta jest bardzo doświadczonej agencji, mają nosa, co się podoba :) Nie szukałbym dalej, u nas się sprawdziła, więc też w tym roku będziemy do nich wracać.

qwed

Posty: 26

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

gregcie@

Posty: 21

 
Takie imprezy 4x4 w Warszawie muszą być faktycznie spoko. Tylko, iż w przypadku naszej firmy raczej nie zanosi się na taki wyjazd integracyjny :(

12erBis

Posty: 9

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, iż takie rzeczy są konieczne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i potrzebować.

propek1

Posty: 8

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie propozycja tej agencji jest faktycznie bardzo popularna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

wiesław11

Posty: 13