Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pobierz piosenki, gdzie znajdę ?

Pobierz piosenki, gdzie znajdę ?

Hej, jak pobrać piosenki za darmo? Wszędzie, gdzie chcę znaleźć konkretne utwory trzeba płacić. Pomóżcie. Nie chcę wiązać się płatnymi pakietami na jakiś czas.

ZjadaczGłów

Posty: 11

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To znakomita opcja. Nie ulega wątpliwości, że muszę poświęcić na to trochę czasu, ale mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Acclaim

Posty: 18

 
Szybko to można sobie płytę kupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

Bialy_Wilk

Posty: 26

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bowiem większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj odnalazłam i dodatkowo są w porządnej jakości.

nemiasty

Posty: 23

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Naturalnie chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za doskonalsze trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

lilian56

Posty: 10

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

usek

Posty: 16

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bo jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy paru wykonawców. Jestem niesłychanie zadowolony, bo nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

orient

Posty: 22

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Niemniej jednak to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

Dervyl

Posty: 24

 
Ja zawsze mam kłopoty ze znalezieniem w internecie darmowych mp3, jakie mnie interesują, niemniej jednak widać, że ta strona prowadzona jest dość rzetelnie i można naprawdę znaleźć na niej sporą ilość muzyki. Dość często z tego co widzę jest aktualizowana.

showmemore43

Posty: 24

 
Miałem ostatnio możliwość przetestowania paru stron, na których można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na naprawdę coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeżeli już pragniesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

Polaczek90

Posty: 22