Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fontanna czekoladowa kraków, dobra firma?

Fontanna czekoladowa kraków, dobra firma?

Witam.

Zastanawiam się, jaka fotobudka w Krakowie jest godna zainteresowania?

Wynajmowaliście gdzieś?

ali.ktoś

Posty: 9

 
Wydaje mi się, iż fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 pln.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bowiem właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

Jjoannna

Posty: 27

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze szanse finansowe. Należałoby zauważyć, iż na ogół wynajmowana jest na uroczystości, jakie i tak wiele kosztują, więc istnieje możliwość, iż wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, która wydaje się wyśmienitą atrakcją.

azBee

Posty: 26

 
Nie potrafię sobie przypomnieć, ile zapłaciłem za fotobudkę wynajętą w Krakowie, ale pamiętam, że nie były to jakieś mocno nieprzyjazne koszty. Wszystko udało się zamknąć rozsądną sumą, choć może wpływ na to miał krótki czas, jaki fotobudka spędziła na naszej imprezie. Po prostu nie odczuwaliśmy potrzeby, aby stała na sali przez kilka godzin.

Majka

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z jaką było niemało zamieszania, lecz i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze ślub, jakie było wyśmienitą zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 zł, lecz wspominałam o kosztach obsługi, o którą warto zadbać.

Bryzyt1

Posty: 26

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i szybko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

Klaudi

Posty: 26

 
Organizując osiemnastkę w Rzeszowie wynajęłam jako niespodziankę dla mojej córki fotobudkę.

Zabawa była przednia, zaskoczenie także ogromne, ale córka mocno mnie pochwaliła, bo to dość popularna usługa wśród młodych.

Zrobili ze znajomymi chyba kilkaset zdjęć :)

qwed

Posty: 24

 
Jeśli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka znalazła się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, że zastanawiałam się nad tym, bo teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, ale z pewnością ponownie wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście także są zadowoleni, bo mają fajne pamiątki w ciekawych przebraniach :)

hejoo45

Posty: 18