Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Która z agencji organizuje koncerty gwiazd ?

Która z agencji organizuje koncerty gwiazd ?

Witam, piszcie jak macie jakieś namiary na ludzi, którzy zajmują się organizacją koncertów. Chodzi mi o niewielki event, nie wielka impreza.

Pozdrawiam i czekam.

kryzys

Posty: 10

 
Na tej stronie http://www.solarismusic.pl można zobaczyć które w najbliższym okresie odbędą się w Polsce koncerty, organizacją zajmuje się fachowy impresariat muzyczny zarówno imprezy przez nich planowane zawsze były niezwykle ok.

3czex

Posty: 16

 
Publiczność często czuje się oszukana jeśli chodzi o koncerty, zła organizacja potrafi wszystko popsuć w pięć minut. Mam nadzieję, że oni chociaż uczą się na błędach. Jak impreza to tylko na szeroką skalę.

adam_rudas

Posty: 19

 
No właśnie. Przeżycie jest nie do opisania. Tłumy publiczności na koncertach artystów zagranicznych, ten specyficzny klimat, to mi się podoba. W tym roku trzeba czegoś poszukać, bowiem akurat nie jestem w temacie, kto nas odwiedzi. Tak czy w przeciwnym razie życzę udanej jakiejkolwiek zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Wawrzyn67

Posty: 14

 
Zastanawiałam się właśnie które będą koncerty gwiazd zagranicznych w tym roku u nas w Polsce. Trafiłam na tę stronkę i już mam kilka planów. Wejdźcie sami może i Wasz idol przyjeżdża do nas. Kiedyś byłam na koncercie organizowanym przez tą agencję i było na medal, z pewnością i teraz tak będzie.

alibog

Posty: 20

 
Z tego co czytałem to artyści zagraniczni miewają różne fochy podczas tras koncertowych i taki organizator może mieć z nimi niemało kłopotów.

Kremussi

Posty: 23