Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Co to są e-urlopy?

Co to są e-urlopy?

Dzień dobry. Jesteście w stanie wskazać polecany program do rozliczania delegacji? Zależy mi na programie, który mnie w żadnym stopniu nie zawiedzie :)

dariuszzz

Posty: 10

 
Trudno mi powiedzieć, jaki program do rejestracji czasu pracy jest godny polecenia.

Dużo zależy od tego, jakie mamy wobec niego wymagania. Czasami istotna jest specyfika branży, w której na co dzień działamy, czego świadomość powinni mieć przedsiębiorcy.

Nwaah22

Posty: 17

 
Sprawdzony system e-urlopy odnalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, iż obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie bardzo idealnym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie sprawdzić :)

jano0244

Posty: 29

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, bo rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski przez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

humertus66

Posty: 19

 
Trudno mi powiedzieć, jaki program do rejestracji czasu pracy jest godny polecenia.

Dużo zależy od tego, jakie mamy wobec niego żądania. Nieraz znacząca jest specyfika branży, w jakiej na co dzień działamy, czego świadomość powinni mieć przedsiębiorcy.

TeS

Posty: 14

 
Dla mojego działu HR bardzo przydatną funkcjonalnością jest system do rejestracji urlopów. Dzięki niemu nie ma konieczności obliczania ilości dni, jakie do wykorzystania mają nasi pracownicy. W jednej chwili pracownik działu HR może wygenerować interesujący dokument :)

raj444

Posty: 18