Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sadzonka borówka amerykańska, proszę o pomoc !

Sadzonka borówka amerykańska, proszę o pomoc !

Jeśli możecie polecić mi konkretnego, rzetelnego sprzedawcę świerku srebrnego, to niezwykle dziękuję za pomoc. Wiem, iż nieliczni go proponują i mają wysokiej jakości te drzewa.

Owijasek6

Posty: 13

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają bardzo dużo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym bardzo dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

tadekw7

Posty: 30

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

tomalix

Posty: 25

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się wiele, lecz nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

giena1977a

Posty: 24

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

usek

Posty: 19

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

dof77

Posty: 31

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już kupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

dobryrd

Posty: 19

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

usek

Posty: 16

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Szaddam,

Posty: 27

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

sgemino

Posty: 21