Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kora sosnowa workowana, gdzie warto ?

Kora sosnowa workowana, gdzie warto ?

Witam, poszukuję sprzedaży kory ogrodowej w Bydgoszczy. Wiem, że nietrudno odszukać w sieci, ale chodzi mi o sprawdzone miejsce. Jak znacie firmę godną polecenia, czekam i dziękuję.

Ptaszyna

Posty: 4

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

Violettaa

Posty: 12

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

Kwatuszek

Posty: 12

 
To niesłychanie dobra propozycja kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, iż to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

pzkpv

Posty: 27

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, lecz jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, lecz ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

tadekw7

Posty: 30

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, ale do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim wypadku jak na razie sama szukam kogoś zaufanego, dlatego jestem tu na forum:)

Black_Riot

Posty: 10

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeżeli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora łatwo od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

labuh

Posty: 6

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze bardziej, gdy dowiedziałam się, że tak super działa ona na glebę. Ale profesjonalne nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

@marcelko

Posty: 21