Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Bielizna wyszczuplajaca

Bielizna wyszczuplajaca

Cześć dziewczyny. Ostatnio mocno promowana jest bielizna wyszczuplająca. Korzystacie z czegoś takiego? Rzeczywiście zakładając dajmy na to takie specjalne, bardziej napięte rajstopy można realne te parę cm w obwodzie stracić? A jak się to ewentualnie przekłada na komfort noszenia taki ucisk? Nie boli czasem?

namok

Posty: 10

 
No ogólnie ja jestem za tym, żeby taką bieliznę korygującą nosić, ale są często w takich ubraniach dwa główne problemy. Albo uciska za lekko i nie ma tego efektu zmniejszenia obwodu, albo uciska za mocno i po kilku godzinach chodzenia w czymś takim potrafi brzuch boleć.

Dyduś45

Posty: 15

 
Poprawiło się na pewno jeśli chodzi o jakość sprzedawanej bielizny korygującej. Jeszcze te kilka lat temu to żeby coś profesjonalnego i wygodnego dostać to trzeba było zapłacić jak za złoto. Teraz jest większa konkurencja, można przebierać w producentach także automatycznie cenowo wygląda to dużo lepiej.

yetsize22

Posty: 13

 
Jakość materiału jest super istotna przy takich przylegających kompletach. Raz miałam body kupowane gdzieś w internecie które było takie nieprzyjemne w dotyku, bardzo sztuczne tworzywo, w którym ciężko mi było chodzić.

Klara323

Posty: 9

 
Jakiś czas temu zaczęłam kupować bieliznę modelującą ciało i głównie są to produkty marki Orirose (stąd zamawiam – orirose.pl). Raczej bielizny nie noszę na co dzień, ale zakładam na specjalne okazje. Body mi się idealnie sprawdza jak potrzebuję moją małą czarną założyć. Skóra się nie zawija, body się nie przebija przez sukienkę, nie ma wałków i tak dalej. Bieliznę mają w różnych rozmiarach i stopniach ucisku, można sobie dość łatwo pod swoją sylwetkę dopasować.

namok

Posty: 14

 
Póki co to próbuję jeszcze diety, żeby sobie obwody zmniejszyć, jeśli to nie pomoże to na pewno będę szukała bielizny wyszczuplającej, bo muszę schudnąć do września, kiedy na wesele do siostry będę szła...

albercik66

Posty: 13

 
Raz miałam na sobie rajstopy wyszczuplające i nawet byłam z nich zadowolona. Udało się zapanować nad udami i pośladkami zwłaszcza. Założyłam je jak szłam na wesele do przyjaciółki żeby się w kreację zmieścić.

Bobrow34

Posty: 16

 
Pojawiło się ostatnio na rynku dużo producentów bielizny modelującej. I właśnie sama się zastanawiam czy drożej to zawsze oznacza lepiej. Co myślicie? Żeby faktycznie bielizna była wygodna i skuteczna to trzeba więcej wydać, czy może są jakieś bardziej budżetowe propozycje?

czes-czes

Posty: 15

 
Rozglądam się za gorsetem do sukni ślubnej i internetowo to ciężko będzie coś dobrać a w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście to praktycznie nie mają takich rzeczy. No i jest problem. Udało się wam zamówić gorset online tak żeby faktycznie dobrze leżał, nie podwijał się i odpowiednio ścisnął?

Wygodniś22

Posty: 15

 
Zastanawiam się nad bielizną która by mocniej mi brzuch ścisnęła bo tak to się wszystko wylewa i żadnej ze swoich ulubionych bluzek nie mogę założyć, nie mówiąc już o jakiejś garsonce i tak dalej. Ale trochę się boję, że taki ścisk będzie bolał.

dermasur

Posty: 17