Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy jest ktoś od projektowania odzieży casual ?

Czy jest ktoś od projektowania odzieży casual ?

Czy ktoś z was może polecić jakąś sprawdzoną ofertę odnośnie opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi? Zależy mi na zaufanej najlepiej osobie, która zna się na rzeczy. Z góry dziękuję.

kerad17

Posty: 10

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego konieczna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

propek12

Posty: 16

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, bo w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, ale największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, ale inwestycja jest przyszłościowa.

dof77

Posty: 15

 
Jak widać nie da się samemu. Od kreacji marki trzeba mieć specjalistę. Teraz większa część ludzi, jakie zawodowo zajmują się projektowaniem kolekcji ubiorów, zajmują się też marketingiem.

@3_Umbro

Posty: 14

 
To kobieta, której bez problemu można zawierzyć swoje biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl.

Pendrzec

Posty: 24

 
Na łapu capu nic się nie da. Taka oferta jak opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi to ekstra pomoc dla wszystkich, którzy mają produkcję odzieży. Naklepać dziadostwa można, natomiast kto to później zakupi :-)

Nwaah22

Posty: 17