Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

suknie na estrade

suknie na estrade

Suknia ślubna w nowoczesnym stylu, na wymiar. Ktoś coś? Wszystkie byłe panny młode które mają kontakt na dobry sklep z sukniami w Pzn proszę o info! ;) Pozdrawiam!

mikesmith0103

Posty: 5

 
Mi brakuje dobrego sklepu z sukniami w Poznaniu. Zjeździłam zimą pół miasta żeby dobrać sobie dopasowaną suknię na bal sylwestrowy i ostatecznie skończyło się na tym, że musiałam założyć starą z szafy....

Amirali

Posty: 24

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

dobryrd

Posty: 9

 
Nie mam pomysłu gdzie w Poznaniu jest dobry salon z sukniami typowo estradowymi czy balowymi. Ja akurat na bale nie chodzę za często...sylwestra spędzamy z mężem już od 10 lat przed tv.

NanoTECH00

Posty: 18

 
Najlepsze są suknie uszyte na miarę, bo jednak każda kobieta ma inną budowę ciała, jedne panie są drobniejsze na górze, za to na dole rozmiar już noszą większy i projekt sukienki musi to brać pod uwagę.

Narcyzzz

Posty: 6

 
Ja bardzo lubię kupować w Isel Onir. Nie trzeba u nich zapisywać się wcześniej na przymiarki, mają długo otwarte, miła i pomocna obsługa, polecam. Co do samych materiałów to zamawiają je specjalnie zza granicy, często nawet spoza Europy. Ta suknia balowa którą ostatnio kupowałam jest przykładowo uszyta z tkaniny prosto z Dubaju! Jeśli ktoś ma pytanka to najlepiej od razu kontaktować się z właścicielką, mogę zostawić do niej tel - 889 888 967.

Dervyl

Posty: 24

 
Akurat córka będzie miała w przyszłym roku studniówkę więc za jakiś czas będziemy szukać dla niej kreacji. Niby jeszcze trochę czasu zostało ale wiadomo że takich rzeczy na ostatnią chwilę się nie kupuje.

stara444

Posty: 15

 
Każda kobieta może wyglądać dobrze w sukience , wszystko jest kwestią dopasowaną i dobrego uszycia sukni. Niestety to co sprzedają w sieciówkach to jest szyte dla modelek a nie dla zwykłych kobiet.

nemiasty

Posty: 6

 
Najbardziej mnie zawsze denerwuje w sukienkach które kupuję w sieciówkach najczęściej na jakieś wesela że się podwijają podczas tańca. Macie na to jakiś patent? Jaki typ sukienki powinien się najlepiej sprawdzać podczas ruchu? Ja głównie biorę tzw. bombki.

korasek

Posty: 17