Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Bek&R swetry

Bek&R swetry

Cześć. Moja córka już trochę urosła i chciałabym jej kupić jakąś dobrą kurtkę na zimę, słyszałam kiedyś o firmie Olmar.

Odzież którą robią jest dobrej jakości?

hamuś45

Posty: 9

 
Ja kupiłam sweter od Bek&R i jak na razie jestem zadowolona, nie ulega zmechaceniu i dobrze się pierze. Poza tym jest bardzo ciepły. Mąż nie lubi wysokich temperatur, więc musimy iść na jakiś kompromis, wtedy ubieram sobie ten sweterek i jest ok :).

dof77

Posty: 15

 
Cześć. Ja kiedyś kupiłam produkt od Olmara, to była kurtka zimowa, fajnie wyglądała i dobrze chroniła przed mrozami, więc byłam niezwykle zadowolona. Tylko że po pewnym okresie zamek mi się popsuł i nie miałam czasu naprawiać, poza tym wszystko było ok.

czes45

Posty: 21

 
Kurtki od firmy Olmar są całkiem spoko, łatwo się je czyści, nie tracą kolorów i mają wytrzymałe zamki błyskawiczne, więc możesz być spokojna jeśli chodzi o jakość, ogólnie oceniam tą markę pozytywnie.

LiOx

Posty: 15

 
Ja też mogę polecić produkty Bek&R, raz chłopak zamówił mi płaszcz tej firmy i do dzisiaj chętnie go używam, po tylu miesiącach wciąż pozostaje jak nowy. Lecz najbardziej podoba mi się to, iż ma wiele kieszeni.

Oct714

Posty: 9

 
Nasz sklep dystrybuuje produkty firmy Bek&R więc może Pani zapoznać się z ofertą. Oferujemy bardzo szybką wysyłkę a w przypadku przedpłaty opłacimy kuriera. Oto link: http://damskie-atelier.pl/Beker.

Morchepl

Posty: 24

 
Ja zakupiłam tamtej zimy kurtkę, bo niesłychanie podobał mi się wzór na niej. Po paru miesiącach chodzenia w niej, kolor nie wyblakł, więc Olmar jest ok.

dobuuj007

Posty: 15

 
Ja zakupiłam sweter od Bek&R i jak na razie jestem zadowolona, nie ulega zmechaceniu i dobrze się pierze. Poza tym jest niezmiernie ciepły. Mąż nie lubi wysokich temperatur, więc musimy iść na jakiś kompromis, wówczas ubieram sobie ten sweterek i jest ok :).

Miner-ooo

Posty: 18

 
Nie zgadzam się z tym, też kiedyś kupiłam spódnicę Al-bo i świetnie się w niej chodziło, nawet koleżanka mi powiedziała że świetnie w niej wyglądam, idealnie podkreślała kobiece kształty. No i łatwo się ją prało, więc dla mnie Al-bo to dobra marka, która dba o swoich klientów, z nią możecie wyglądać pięknie

23-Obert

Posty: 17