Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sklep internetowy z portfelami damskimi

sklep internetowy z portfelami damskimi

Portfele damskie i męskie, z jakich sklepów zamawiacie? Chcę kupić sobie i mężowi od razu, za jednym zamachem, żeby nie płacić dwa razy za dostawę. Zależałoby mi najbardziej na portfelach wykonanych ze skóry.

Black_Riot

Posty: 16

 
Gdzieś ostatnio widziłam bardzo fajne skórzane akcesoria w tym torebki, ale nazwy strony sobie chyba nie przypomnę. Tak przeglądałam różne oferty tylko, bo i tak na kupno to na razie mnie nie stać za bardzo.

350@

Posty: 27

 
Ja to właśnie potrzebuję aktówki dla męża i powiem, że najlepiej to by mu pasowało coś w graficie lub odcieniach. Nie chciałabym zamawiać z jakiegoś niepewnego sklepu bo się boję, że skóra będzie słabej jakości. Pomożecie?

Pszemeg

Posty: 19

 
Mnie się bardzo podobają torebki w formie takich retro kuferków. Można w niektórych sklepach takie znaleźć, ale nie powiem, żeby wybór był jakiś szczególnie duży. Śliczne są;>

jano0244

Posty: 29

 
Powiem, że bardzo spodobały mi się pikowane kopertówki jakie mają w sklepie internetowym -www.shopperka.pl. Tutaj radziłabym poszukać. Jedną sobie kupiłam i myślę nad kolejną :> Dobre marki, szybka wysyłka, i jeśli zrobisz zakupy za ponad 200 złotych to nawet za darmo robią dostawę.

Nan3k

Posty: 19

 
Sama bym z chęcią znalazła jakiś dobry sklep z torebkami online, bo dotychczas kupowałam internetowo dwa razy i nie mogę powiedzieć, żeby była do końca zadowolona z obsługi...

kaczuszka5

Posty: 19

 
Powoli już sobie tworzę kreację sylwestrową i właśnie mi kopertówki brakuje. Sprawdzałam te co mam w szafie i jednak są już dość stare, nie te trendy co dzisiaj. Muszę coś sobie sprawić nowego jeszcze przed świętami.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Heh, teraz sklepy z takimi akcesoriami to na pewno będą miały wzięcie, bo święta coraz bliżej, a co jak co ale galanteria na prezenty się nadaje idealnie. Sama się zastanawiam czy by nie kupić rodzicom po portfelu, czy coś w tym stylu.

giena1977a

Posty: 20