Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sklep z ubraniami sportowymi

Sklep z ubraniami sportowymi

Wygodnych ubrań sportowych szukam. Szczególnie zależy mi na solidnych legginsach. Najlepiej, aby dobrze pasowały do ciała i miały dobre trzymanie na brzuchu. Dawajcie znać, czy macie namiary na solidne sklepy internetowe. Ogólnie poza legginsami chętnie bym kupiła stanik treningowy, koszulki, ewentualnie bluzę do biegania. Myślę, że komentarze z dyskusji przydadzą się każdemu :) Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 7

 
Najlepiej bierz ubrania sportowe poza sezonem. Wtedy naturalnie mniej zapłacisz. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 11

 
Na siłownię bierz bawełnę, bo nie zgrzejesz się w niej. W koszulkach poliestrowych kiedyś chodziłam na treningi to ledwie wychodziłam, tak mnie grzało.

usek

Posty: 19

 
Polecam tylko odzież termoregulowaną, która oddaje pot na zewnątrz. Ogólnie sportowy styl jest coraz popularniejszy, nawet na co dzień, więc warto w coś uniwersalnego zainwestować :) Dobre udoskonalenie garderoby.

zoferek

Posty: 14

 
Nie rozumiem trochę negatywnych opinii o Gym Hero. Od dwóch lat trenuję w ich ubraniach i wytrzymają naprawdę ostre sesje. Jestem na poziomie robienia szpagatu i ekstremalnego rozciągania, a legginsy od nich (jako jedyne z 9 par, które do tej pory miałam) mają realną odporność w szwach. Czuć, że szwy rozciągają się razem z moim ruchem, a to już naprawdę coś. Poza tym bardzo merytoryczna współpraca. Wystarczy zadać pytanie odnośnie składu i układu wzoru, a sprzedawca raz dwa odpisuje. Pod względem obsługi klienta bardzo wysoko. Przesyłka maksymalnie w 2 dni dochodzi, więc nie wiem, o co awantura.

cinto

Posty: 20

 
Jeżeli chcesz tanio i dobrze to bawełniana odzież, najlepiej zapinana gdzieś w okolicach szyi. Warto w każdym razie zainwestować też w termoaktywne rozwiązania, bo po prostu szybciej wysychają.

Klarka34

Posty: 17